Eğitim
SUSTAINEIBILITY TALKS: Covid-19 sonrası İsveç Moda Markalarının Sürdürülebilir Üreticilerle Çalışma Stratejileri
23 Haziran 2020 Salı 17:00

SUSTAINEIBILITY TALKS: Covid-19 sonrası İsveç Moda Markalarının Sürdürülebilir Üreticilerle Çalışma Stratejileri

Ücretsiz
Online Eğitim

Pandemi tüm sektörleri olduğu gibi Tekstil ve Hazırgiyim sektörünü de oldukça etkiledi. Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği ve Business Sweden işbirliğiyle SUSTAINEIBILITY TALKS : Covid-19 sonrası İsveç Moda Markalarının Sürdürülebilir Üreticilerle Çalışma Stratejileri konulu bir webinar gerçekleşecektir. H&M ve TEKO’nun (İsveç Tekstil ve Konfeksiyon Sanayicileri Birliği) konuşmacı olarak yer alacağı bu webinarda pandemi sonrası sürdürülebilirliğin nasıl yeniden konumlanacağını, sürdürülebilirlik denince akla ilk gelen ülkelerden olan İsveç’in bu konuyu ele alış biçimini ve moda markalarının konuya yaklaşımlarını öğrenebilirsiniz. Webinara katılım ücretsiz olup kayıt yaptıran katılımcılara webinar linki e-posta yoluyla iletilecektir. Ayrıca webinarda simultane tercüme olacaktır.

Program İçeriği:

  • 17:00 – 17:05 Burak SERTBAŞ Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı-Açılış Konuşması ve Moderasyon
  • 17:05 – 17:10 Edin Erkocevic, İsveç Türkiye Ticaret ve Yatırım Ateşesi– Açılış Konuşması
  • 17:10 – 17:25 Cecilia Tall  TEKO : İsveç Tekstil ve Konfeksiyon Sanayicileri Birliği Genel Sekreteri  : “Sürdürülebilir İsveç Tekstil Endüstrisinin Geleceği”
  • 17:25 – 17:50 Hülya Sevindik Özyiğit  H&M Avrupa Sürdürülebilirlik Müdürü: “Covid19 Süreci ve H&M Sürdürülebilirlik Hedefleri”
  • 17:50 - 18:00 Soru - cevap

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz

2.3 3