Online Eğitim
Sera Gazı Emisyonlarının Azaltılmasına Yönelik Uygulamalar
15 Aralık 2021 - 13:30
Turgut Eliçora

Sera Gazı Emisyonlarının Azaltılmasına Yönelik Uygulamalar

Ücretsiz
Online Eğitim

Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla etkinliğe katılabilirsiniz;
Webinar ID: 885 3732 0537
Bağlantı: https://us02web.zoom.us/j/88537320537

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 15 Aralık 2021 Çarşamba günü, 13.30 – 16.30 saatleri arasında Zoom üzerinden "Sera Gazı Emisyonlarının Azaltılmasına Yönelik Uygulamalar" başlıklı webinar düzenlenecektir.

Söz konusu eğitim, Çevre ve Enerji Yönetimi Uzmanı, Çevre Mühendisi Turgut ELİÇORA​ tarafından verilecektir.

Eğitime katılım ücretsizdir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik öncesinde e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza online eğitime katılabileceğiniz zoom bağlantısı iletilecektir.

Eğitime ilişkin duyuru ve doküman paylaşımlarını sorunsuz olarak alabilmek için üyelik bilgileriniz altında yer alan e-posta ve cep telefonu bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

Eğitim Kapsamı:

Eğitim, “Sera Gazı Emisyonlarının Azaltılmasına Yönelik Uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüm sektör çalışanları ve yöneticileri için düzenlenecektir. Eğitimde katılımcıların sera gazı emisyonlarının azaltılması yönünde bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır.

Eğitim İçeriği:
Bu eğitimde aktarılacak başlıklarımız şöyle olacaktır;

  • Sera Gazı Emisyonları nelerdir
  • Sera Gazı Emisyonlarının envanteri ve hesaplanması
  • Emisyon izleme ve analiz yöntemleri
  • Emisyon azaltımı için araçlar ve teknikler
  • Soru-Cevap

Turgut Eliçora

1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi Büyük Kanal Projesinde ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmada Proje Mühendisi olarak çalışmıştır. 2000 -2011 yılları arasında Tariş Zeytin ve Zeytinyağı TSK Birliğinde Üretim Mühendisi, Bakım Şefliği ve Kalite Güvence Şefliği görevlerinde bulunmuştur. Bu süreçte bakım/onarım/imalat faaliyetleri, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemlerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesi süreçlerini yönetmiştir. 2010-2011 döneminde Çevre Mühendisleri Odası yönetim kurulunda yer almıştır. 2011 yılından itibaren Gündoğdu Çevre Mühendislik Dan.Ltd. Şti.’ nde Teknik Koordinatör olarak çalışmaktadır.

Bir çok sanayi sektörü ve kuruluşta Sürdürülebilirlik, Çevre Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 İSG Yönetim Sistemi, Sera Gazı Yönetimi, Karbon Ayak İzi hesaplanması ve raporlanması alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz