Webinar
Pozitif Düşünmek ve Pozitif Yaşamak
1 Şubat 2022 - 13:30
Başak Kişisel

Pozitif Düşünmek ve Pozitif Yaşamak

Ücretsiz
Webinar

Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla etkinliğe katılabilirsiniz;

Meeting ID: 857 5160 3247
Passcode: 3500

https://us02web.zoom.us/j/85751603247

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 1 Şubat 2022 Salı günü, 13.30 – 16.00 saatleri arasında Zoom üzerinden "Pozitif Düşünmek ve Pozitif Yaşamak"​ başlıklı webinar düzenlenecektir.

Söz konusu webinar; eğitmen ve danışman Başak Kişisel tarafından verilecektir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik öncesinde e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza online eğitime katılabileceğiniz zoom bağlantısı iletilecektir.

Eğitime ilişkin duyuru ve doküman paylaşımlarını sorunsuz olarak alabilmek için üyelik bilgileriniz altında yer alan e-posta ve cep telefonu bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

.
Eğitim İçeriği:
  * Pozitif Düşünce Nedir?
  * Pozitif Düşünce ve Yaşam Memnuniyeti Arasındaki İlişki
  * Duygularımız ve Pozitif Düşünce Üzerindeki Etkileri
  * Genişle ve İnşa Et ( Broaden & Build ) Teorisi
  * Negatif Düşünce Kalıpları ve Baş Edebilme Yöntemleri Nelerdir?
  * SCARF Modeli ve Stresle Başa Çıkabilmek
.
Başak Kişisel / Danışman, Eğitmen
2002 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat, 2013 yılında Edinburgh Business School İnsan Kaynakları Yönetimi yüksel lisans ve 2021 yılında ODTÜ Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında yüksek lisans programını tamamladı. Halen Pozitif Psikoloji ve İyilik Hali üzerine akademik çalışmalarına devam ediyor.  Dönem dönem Bilkent Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nde yarı zamanlı ders veriyor. University of Pennsylvania “Positive Psychology: Martin E. P. Seligman’s Visionary Science", Yale University “The Science of Well-Being” ve Oxford Üniversitesi "Mindfulness for Life" sertifika programlarını tamamladı. The Flourishing Center, New York’ da Pozitif Psikoloji programına devam ediyor. 

Özel bir bankadaki yöneticilik görevinden 2019’da ayrıldı. Halen bir yazılım firmasının ve bir kadın girişimcilik firmasının yönetici ortaklığını yapıyor.  Kariyer hayatının büyük bölümünü farklı ekiplere liderlik yaparak geçirdi. Lider olarak en büyük tutkusu, ekip arkadaşlarının hayatlarına dokunabilmek ve onlar için daha mutlu çalışabilecekleri organizasyonlar oluşturmak. Bu tutkusu, son 10 yılda yaptığı araştırma ve çalışmalarının da temelini oluşturuyor. Ayrıca, kendisini toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda bir aktivist olarak tanımlayan Başak Kişisel'iın psikolog Ebru Tuay ile birlikte Spotify için hazırladığı "Cam Tavan" adında bir podcast yayını var. Liderlik, pozitif psikolojisi, örgüt psikolojisi ve hikaye anlatıcılığı alanında eğitimler ve danışmanlıklar veriyor, içerikler hazırlıyor.

Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz