Webinar
Pandemi Sonrası Stratejik Planlama
26 Ekim 2020 - 13:30
Taner Baltacı

Pandemi Sonrası Stratejik Planlama

Ücretsiz
Webinar

Aşağıdaki bağlantı aracılığı ile webinara katılım sağlayabilirsiniz;

Zoom bağlantısı: https://us02web.zoom.us/j/87864494278
Webinar ID: 878 6449 4278

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından 26 Ekim 2020 tarihinde, 13.30 – 15.00 saatleri arasında Zoom uygulaması aracılığıyla "Pandemi Sonrası Stratejik Planlama” webinarı düzenlenecektir. Seminer, TİM-TEB Girişim Evi eğitimcisi Taner Baltacı tarafından verilecektir. 

Seminere katılım ücretsizdir. 

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik günü e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza webinara katılabileceğiniz bağlantı adresi iletilecektir.

Eğitime ilişkin duyuru ve doküman paylaşımlarını sorunsuz olarak alabilmek için üyelik bilgileriniz altında yer alan e-posta ve cep telefonu bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

Eğitimin Amacı: Strateji, işletmelerin büyüme ve gelişme döneminde yol haritasıdır. Ancak stratejik planlama ve yönetim, çeşitli nedenlerle işletmeler tarafından etkili kullanılamamaktadır. Özellikle tüm Dünya’yı etkileyen KOVİD-19 pandemisi iş modellerini, müşteri talep yapılarını, üretim merkezlerini vb. bir çok noktada iş hayatını etkiliyor. Bu eğitim büyümeyi amaçlayan şirketlerin stratejik planlama ve yönetim konusunda hızla gelişme sağlaması için pratik uygulamalarla tanışmasını amaçlamaktadır.

Konu;

  1. Stratejik Yönetime Geçiş
  2. Şirketlerde Problemlerin Göstergeleri
  3. Şirketlerde Kurumsallaşma ve Gelişmenin Göstergeleri
  4. Stratejik Planlamanın İş Akışı
  5. Stratejik Açılımlar
  6. Stratejik Planlama Hedefler Ağı

Taner BALTACI,
Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 2006 yılında Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezine katılmıştır. 2010 yılında firma ortağı olmuştur. Türkiye’de girişimcilere yönelik gerçekleştirilen, Küçük Ölçekli Danışmanlık Desteği, Genç ve Genel Girişimcilik Eğitimleri, Teknogirişim Eğitimlerinde Proje Koordinatörü ve Eğitmen olarak görev yapmıştır. 2008 yılından günümüze ODTÜ Teknokent bünyesinde gerçekleştirilen Yeni Fikirler Yeni İşler yarışmasında eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır. Ayrıca METUTECH-ATOM (Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi) girişimcilik projesinde eğitmenlik, danışmanlık ve jürilik yapmıştır. Bugüne kadar yaptığı girişimcilik projelerinde 300’ün üzerinde firmanın kuruluşunda yönlendirme yapmıştır.

KOBİ’lere yönelik hizmetlerde farklı ölçek sektör ve bölgelerde bugüne kadar birçok firmada, iş süreçlerini geliştirme, stratejik yönetim, proje yönetimi, yatırım yönetimi, pazarlama ve satış sistemi geliştirme, stratejik iş planı hazırlama, örgütsel gelişme ve büyüme alanlarında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermektedir. Taner BALTACI, Türk Ekonomi Bankası Ticari Bankacılık, Bireysel Bankacılık, Altın Bankacılığı iş kollarında stratejik yönetim projeleri ve gelecek stratejileri konferanslarında yer almıştır. Ayrıca Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi tarafından hazırlanan ve uygulanmakta olan TEB KOBİ Danışmanı Yetiştirme Programlarında da eğitmen olarak yer almaktadır.

Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz