Seminer
Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi
25 Mart 2020 - 14:00
Eray Karagöz & Yahya Kemal Koç & Dr. Murat Ceyhan

products.discontinued

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi

Ücretsiz
Seminer

 Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 25 Mart 2020 tarihinde, 14.00 – 17.00 saatleri arasında EİB hizmet binasında "Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi” başlıklı seminer düzenlenecektir. Seminere katılım ücretsizdir. 

Seminer, Consulta Danışmanlık firmasından Eray Karagöz, Yahya Kemal Koç ve Dr. YMM Murat Ceyhan tarafından verilecektir.

Kapsam:

  • 2020 yılı itibariyle yürürlüğe giren yeni düzenlemeler,
  • Muhtasar ve prim hizmet beyannamesinin yasal dayanağı,
  • Amacı,
  • Dikkat edilmesi gereken tüm hususlar ve püf noktalar,
  • Sistemin kullanılması, ayrı şifrenin alınması, ayrı şifre ile 1003B beyanname ekranından paketleme ve e-beyannameye yüklenmesi vb. detaylar 
  • Soru-cevap* 

*Soru ve cevap kısmı, muhtasar ve prim hizmet beyannamesi öncelikli olmak üzere, katılımcıların talebinin oluşması halinde genel iş hukuku ve sosyal güvenlik ile ücrete ilişkin olmak üzere gelir vergisi uygulamalarından oluşacaktır.

Yahya Kemal Koç
Yahya Kemal Koç, Sosyal Güvenlik Kurumunda, SGK Denetmeni ve SGK Merkez Müdürü olarak görev almıştır Daha sonra özel bir danışmanlık firmasında altı sene yöneticilik yapmış, sonrasında Consulta İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Danışmanlık Hizmetlerinde yönetici ortak olarak göreve başlamıştır.
Özel ve kamu sektörüne iş ve Sosyal Güvenlik mevzuatı alanında danışmanlık, teşvik, payroll ve denetim hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Eray Karagöz
Eray Karagöz, Consulta İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı Danışmanlık Hizmetlerinin yönetici ortağıdır. Özel ve kamu sektörüne iş ve Sosyal Güvenlik mevzuatı  alanında danışmanlık, teşvik, payroll ve denetim Hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Dr. Murat Ceyhan
YMM Dr. Murat Ceyhan, uzun yıllar Bilge Adam Bilişim Grubunda CFO ve özel sektörde birçok mükellefe vergi danışmanlığı yapmıştır. Şu an için Consulta Bağımsız Denetim ve YMM A Ş firmasında yönetici ortak ve Vergi Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Ayrıca, Bilgi Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olmanın yanında, TÜRMOB, İstanbul YMM Odası, Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği, Genç Yönetici ve İş
İnsanları Derneği, İtalyan İş Adamları Derneği gibi kuruluşlarda eğitmen ve yönetici olarak görev almaktadır.
 

Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz