Eğitim
KOBİ'ler ve Endüstri 4.0
10 Mart 2020 - 14:00
Mehmet Ş. Sanlı

KOBİ'ler ve Endüstri 4.0

Ücretsiz
Seminer

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 10 Mart 2020 tarihinde, 14.00 – 17.00 saatleri arasında EİB hizmet binasında "KOBİ'ler ve Endüstri 4.0” başlıklı seminer düzenlenecektir. Seminere katılım ücretsizdir. 

Seminer, Girişim Merkezi Kurucusu Mehmet Ş. Sanlı tarafından verilecektir.

İçerik:

  • Türkiye KOBİ’leri ve Teknoloji
  • KOBİ’lerde Teknoloji Yönetimi
  • Bilgi Toplumundan Endüstri 4.0’a Geçiş
  • Endüstri 4.0 Temel İyileştirme Alanları ve Göstergeleri
  • Türkiye’nin Endüstri 4.0 Potansiyeli
  • Endüstri 4.0 Dönüşümünün Türkiye için Önemi, Kısıtlar ve Karşılaştırmalar
  • Türkiye’de KOBİ’lerin Endüstri 4.0’a Geçiş Döneminde Atması Gereken 10 Adım
  • Endüstri 4.0’a Geçişi Destekleyen Yerli Teknoloji Girişimleri

Mehmet Ş. Sanlı
Girişim Merkezi Kurucusu

  Mehmet Sanlı 1990 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 25 yılı aşan çalışma döneminde proje yönetimi, girişimcilik, iş kurma, iş planlaması, stratejik planlama, süreç yönetimi ve sürekli iyileştirme, kurumsallaşma, işletme yönetim yapısı geliştirme, büyüme yönetimi alanlarında proje tasarımı, uygulaması, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermiştir.

  1998 yılından bu yana kurucusu olduğu Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi ile işletme geliştirme ağırlıklı çalışmalarda yer alan Mehmet Sanlı, özellikle ülkemize uygun hizmet yöntemlerinin geliştirilmesi ve uygulanmasına yoğunlaşmıştır. Bu kapsamda “iş planına dayalı işletme yönetimi”, “süreçlerle yönetim”, “kurumsallaşma”, “stratejik pazarlama yönetimi”, “işletmelerde büyüme dönemi yönetimi” konularında geliştirdiği uygulama yöntemlerine dayalı danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

   2005 yılından bu yana Türk Ekonomi Bankası KOBİ Bankacılığı’nın stratejik yönetim danışmanlığını yürütmektedir. Ayrıca 2013 yılında faaliyete başlayan ve bugün 10 ilde hizmet veren TİM-TEB Girişim Evleri’nin proje koordinatörlüğünü üstlenmektedir.

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz