GİZLİLİK POLİTİKASI VE KİŞİSEL VERİLER

Bu beyan kampus.eib.org.tr 'nin gizlilik politikasını içerir. kampus.eib.org.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılırsınız.

kampus.eib.org.tr üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, kampus.eib.org.tr olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, kampus.eib.org.tr gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları ve anketlerde; irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız, posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; etkinliklerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, kayıt olduğunuz etkinlikler ile ilgili bilgi vermek, tüm etkinlik hizmetleri hakkında sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek etkinlikleri önermek ve etkinliklerin gerçekleştirilmesinde ortaklık yürütülen 3.şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

kampus.eib.org.tr üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, etkinlik duyuruları e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e- postalar ile ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği; satın almış olduğunuz etkinlik veya hizmetlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer etkinlikler ve benzeri bilgileri içerebilir. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Taleplerinize ve isteklerinize yanıt verebilmek için, adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri talep etmemiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve kampus.eib.org.tr adresine üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Müşteriler kampus.eib.org.tr 'de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz, yasaların öngördüğü ölçüde, derhal işleme alınmaktadır.

Topladığımız bilgiler veri bankasında güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla etkinliklerimiz, hizmetlerimiz ve duyurularımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz. İlaveten web sitemiz IP adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı uygulamanız gibi verileri toplayan teknolojileri kullanmaktadır.