Webinar
Etkili Takım Çalışması
29 Kasım 2022 - 14:00
Aslı Funda ERİŞKEN

Etkili Takım Çalışması

Ücretsiz
Webinar

Toplantı Kimliği: 897 7665 9443
Parola: 131838
https://us02web.zoom.us/j/89776659443  

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 29 Kasım 2022 Salı günü, 14.00 – 17.00 saatleri arasında Zoom üzerinden "Etkili Takım Çalışması​"​ başlıklı webinar düzenlenecektir.

Söz konusu webinar; Öğretim Görevlisi, Kişisel Gelişim Uzmanı Ve Yazar Sayın Aslı Funda ERİŞKEN​ tarafından verilecektir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik öncesinde e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza online eğitime katılabileceğiniz zoom bağlantısı iletilecektir.

Eğitime ilişkin duyuru ve doküman paylaşımlarını sorunsuz olarak alabilmek için üyelik bilgileriniz altında yer alan e-posta ve cep telefonu bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

.
Eğitim İçeriği:

1.  Takımın Bir Üyesi Olarak Siz

  • Kendini Tanıma ve Farkındalık
  • İyi Bir Takım Üyesi Olabilmek

2.   Takım Dinamikleri

  • Takım oluşum aşamaları ve iyi çalışan takımların özellikleri
  • Takım değerleri
  • Etkileşim ve başarı; takımda roller
  • Takım içinde iletişim
  • Takımlarda psikolojik güvenlik

3.    Takım İçinde ve Takım Olarak Problem Çözebilmek

  • Dalga efekti
  • Takımlarda problem çözme süreci
Aslı Funda ERİŞKEN
Aslı Funda Erişken İşletme eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra öğrenim hayatına Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans programında devam etmiştir. İş hayatına dijital kart sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmada başlamış sonrasında mobil iletişim alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin değerli firmalarında aktif olarak görev almıştır. Bu dönem içerisinde Kültür Üniversitesi “Profesyonel Eğitimci” programını tamamlamış ardından iş yaşamına Eğitim Uzmanı olarak devam etmiştir. Tecrübe, eğitim ve bilgi birikimi sonrasında Yönetim Danışmanlığı yapmaya başlamıştır. Halen iş yaşamına Yönetim Danışmanı ve Eğitim Uzmanı olarak da devam etmektedir.

Özel sektörde birçok kurumda uzmanlık alanında olan eğitimlerin uygulama çalışmaları ve danışmanlık hizmetlerini yapmaktadır. ASELSAN, Türk Telekom, Akzo Nobel Kemipol, Mondial, Shell, Coco Cola, Abdi İbrahim, Kale Seramik, Dominos Pizza, TEB, Finansbank, T.İşBankası, Yapı Kredi Bankas, Acıbadem Hastaneleri,DHL, Assistt, Elginkan Holding, Sere, Vefa Grup referanslarından örneklerdir.

Kamu sektöründe Ticaret Odalarında, Kalkınma Ajanslarında, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Cumhuriyet Üniversitesi, Yedi Aralık Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, KTÜ, Erzurum Üniversitesi, Muğla Üniversitesi, Kütahya Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Dokuz Eylül Üniversitesi, Babaeski Meslek Yüksekokulu, Ağlasun Meslek Yüksek Okulu gibi daha birçok üniversite, yüksek okullar ile meslek ve ticaret odalarında eğitimler vermiştir. Özel sektörde ise birçok kurum içi ve genel katılıma açık eğitimler vermiş ve vermektedir.

Kişisel gelişim üzerine kaleme aldığı “Aşıklar İstasyonu” kitabı P Kitapçılık tarafından basılmıştır. D&R kitapçılık tarafından rafta bulunmaktadır. Nobel Yayıncılık tarafından basılmış “Çağdaş Yönetici Asistanlığı ve Büro Yönetimi” kitabı bulunmaktadır. Kitap üniversite kütüphanelerine girmiştir. Türkiye de farklı Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarında ders kitabı olarak okutulmaktadır. Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında GUC Türkiye (Genç Üniversiteli Cevherler) ile eş zamanlı olarak Türkiye de doğudan batıya tüm üniversitelerde kongrelere katılmaktadır. Okan Üniversitesinde Etkin İletişim Teknikleri derslerinde öğretim görevlisi olarak da bulunmaktadır.
Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz