Eğitim
Dijital Pazarlama ve Reklamcılık
4 Eylül 2019 - 09:30
F. Emre Reçber

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Eğitim
125,00 TL

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 4 Eylül 2019 tarihinde, 09.30 – 16.30 saatleri arasında EİB hizmet binasında "Dijital Pazarlama ve Reklamcılık” eğitimi düzenlenecektir. Eğitim ücreti 125 TL'dir. 

Söz konusu eğitim, F. Emre Reçber tarafından verilecektir.


İçerik:

- Geleneksel Pazarlama vs. Dijital Pazarlama Karşılaştırması
- Dijital Pazarlama Nedir ?
- Performans Pazarlaması Nedir ?
- Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya İlişkisi
- Analitik Pazarlama ve Dönüşüm Kavramı
- ROI ve ROAS Kavramları
- Veri Tabanlı Pazarlamaya Giriş ve İç Görü Kavramları

 

F.Emre Reçber:
Lisans öğrenimini Mühendislik Fakültesi’nde tamamlayan F. Emre REÇBER; İşletme Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamış, halen Pazarlama alanında doktora öğrenimine devam etmektedir.
Profesyonel iş yaşamı boyunca Bankacılık, Telekom, İnternet ve E-Ticaret, Perakende ve İnşaat sektörlerinde çeşitli pozisyonlarda yönetici olarak görev almıştır. Sırasıyla; Garanti Bankası, IBM, Turkcell Superonline, Finansbank, YKM A.Ş., Koç Holding, Boyner Grubu ve Folkart İnşaat A.Ş.’de; Yazılım Geliştirme, CRM ve Veritabanlı Pazarlama, Yeni Nesil Pazarlama, Performans Pazarlaması, Veri Madenciliği, Süreç Yönetimi, Mobil Pazarlama Uygulama Platformlarının geliştirilmesi, gibi konularda yönetici olarak görev almıştır.

2010 yılından bu yana; Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans programlarında; CRM ve Veritabanlı Pazarlama, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Küresel Pazarlama konularında Yarı Zamanlı Öğretim Elemanı olarak görev yapan F. Emre REÇBER; Problem Çözme Teknikleri, İş Mükemmelliği Uygulamaları, Kalite Yönetimi ve Kalite Yönetim Sistemleri, Proje Yönetimi ve Süreç Yönetimi konularında çeşitli kurumlara danışmanlık ve eğitimler vermektedir.
EFQM MM Avrupa İş Mükemmelliği Modeli Baş Değerlendiricisi olarak da EAT ve QAT Değerlendirmeleri çerçevesinde aktif rol almaktadır.

Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz