Webinar
İhracatta Dijital Pazarlama Uygulamaları
10 Kasım 2021 - 13:30
Özen Geçievi

İhracatta Dijital Pazarlama Uygulamaları

Ücretsiz
Online Eğitim

Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla etkinliğe katılabilirsiniz;
Webinar ID: 814 4265 4101
Bağlantı: https://us02web.zoom.us/j/81442654101

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 10 Kasım 2021 Çarşamba günü, 13.30 – 15.00 saatleri arasında Zoom üzerinden "Dijital Pazarlama Çalışmaları, Web Sitesi Oluştururken Dikkat Edilmesi Gerekenler"​ başlıklı webinar düzenlenecektir.

Söz konusu eğitim, TradeAtlas Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı Özen Geçievi tarafından verilecektir.

Eğitime katılım ücretsizdir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik öncesinde e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza online eğitime katılabileceğiniz zoom bağlantısı iletilecektir.

Eğitime ilişkin duyuru ve doküman paylaşımlarını sorunsuz olarak alabilmek için üyelik bilgileriniz altında yer alan e-posta ve cep telefonu bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

Eğitimin Amacı:

Eğitime katılacak üyelerin, dijital platformlardaki çalışmalarını yönlendirebilecekleri en uygun platformların seçimi ve bu çalışmaların performansının/verimliliğinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Genel olarak anlatım formatında gerçekleşecek dijital pazarlama eğitiminde, bazı faydalı araçların kullanımı örnek olarak gösterilecektir.

Bununla birlikte katılımcılardan alınacak sorular ve bunların cevaplanması noktasında, katılımcılar dijitalde yapabilecekleri çalışmalar ile ilgili daha detaylı fikir sahibi olacaklardır.

Eğitim İçeriği:
·Websitesi neden önemli?
·İyi bir website nasıl oluşturulur?

·Google araçları

·Dijital pazarlama çalışmaları

·İlgili devlet destekleri

Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz