Webinar
İş Dünyasında Teknoloji Trendleri ve Dijital Dönüşüm
12 Nisan 2022 - 14:00
H.Aykut Yeni

İş Dünyasında Teknoloji Trendleri ve Dijital Dönüşüm

Ücretsiz
Webinar

Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla etkinliğe katılabilirsiniz;
*Meeting ID: 897 1465 9911
*Passcode: 3500
https://us02web.zoom.us/j/89714659911


Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) tarafından, 12 Nisan 2022 Salı günü, 14.00 – 16.00 saatleri arasında Zoom üzerinden "İş Dünyasında Teknoloji Trendleri ve Dijital Dönüşüm" başlıklı webinar düzenlenecektir.

Söz konusu webinar; danışman ve eğitmen H.Aykut Yeni tarafından verilecektir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Katılım kaydınıza istinaden, etkinlik öncesinde e-posta adresinize ve cep telefonu numaranıza online eğitime katılabileceğiniz zoom bağlantısı iletilecektir.

Eğitime ilişkin duyuru ve doküman paylaşımlarını sorunsuz olarak alabilmek için üyelik bilgileriniz altında yer alan e-posta ve cep telefonu bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz.

Program:
-Dijital Dönüşüm Nedir?
-Hangi meslekler dijitalleşti hangileri kaldı?
-İş Hayatımızda Dijitalleşme?
-Sosyal Hayatımızda Dijitalleşme?

-Değişim ve Dönüşüm?

-Endüstri Devrimleri ve Dijital Olgunluk Değerlendirmesi?

-Neden Endüstri Dijital Dönüşüm?

-Yapay zeka, nesnelerin interneti, bulut bilişim, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik nedir?

-Büyük veri nedir ve neden önemlidir?

-Tek ihtiyacımız olan nedir?

H.Aykut Yeni
DEÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuş aynı bölümde proje araştırma görevlisi olarak görev almıştır. Sırasıyla İnci Akü, Eldor Elektronik ve Bosch Termoteknoloji’de Kalite Mühendisi, Kalite Şefi, Tedarikçi Geliştirme Uzmanı ve Yalın 6 Sigma Koordinatörü olarak görevler üstlenmiştir. Halen Ege Serbest Bölge’de bulunan AkzoNobel firmasında Sürekli İyileştirme Müdürlüğü Görevini sürdürmektedir.

Yalın 6 Sigma Uzman Kara Kuşak olan Aykut Yeni ve VDA 6.3, ISO 9001 ve IATF 16949 bağımsız baş denetçiliği yapmaktadır. 2018 yılından itibaren MMO, KOSGEB ve EİB gibi kurumlarda eğitmen olarak görev yapmıştır. 2021 yılında Dünyanın İleri ve En Gelişmiş Teknoloji Dönüşüm Merkezi olan MEXT’in bünyesinde Yalın ve Dijital Dönüşüm Danışmanlığı görevini üstlenmiş ve dünya üzerindeki ilk 100 SIRI (Smart Industry Readiness Index) Dijital Olgunluk Değerlendiricilerinden biri olma başarısını göstermiş ve 2021 yılında dünyada en fazla değerlendirme yapan değerlendiricilerden biri olmuştur.

MMO Bünyesinde, başta IATF 16949 ve Core Tools konuları olmak üzere, Yalın 6 Sigma ve TRIZ konularında eğitimler veren eğitmenimiz Şubemiz tarafından düzenlenen Kaizen Paylaşımları Etkinliğinde de değerlendirici olarak görev almaktadır.

İngilizce ve Almanca bilen Aykut Yeni, evli ve tek kız çocuk babasıdır.

Eğitim Etiketleri

SOSYAL MEDYA

Bu Eğitimi Hesaplarınızda Paylaşabilirsiniz